Blog

Adana Dizel Araç Kiralama

Dizel araçlar elektrikli araçlar dışında otomobil sektörünün en ekonomik sınıfı olarak bilinir. Dizel araç kullanımı ülkemizde son yıllarda oldukça artmaya başlamıştır. 1990‘ lı yıllarda üretime başlayan dizel araçlar gürültülü , çekişi düşük ve bakımı pahalı olduğundan piyasaya girmesi epey zor olmuştur. İlerleyen teknoloji ve yapılan değişiklerle beraber dizel motorlu otomobiller , düşük yakıt avantajı , bakımlarının ekonomik olması ve diğer nedenlerle satımı ve kiralanması artmıştır.

 

Araç satın alındığında veya kiralama işlemine gidildiğinde bu aracın ne kadar süre kullanılacağı veya ne kadar yol gideceğinin hesaplanması gerekmektedir. Çünkü dizel araçların alınması veya kiralanması benzinli araçlara göre fazlalık göstermektedir. Adana Araç Kiralama firmaları da bütün bu talepleri ve gelişmeleri göz önüne alarak araç filolarında dizel araçları daha çok bulundurmaya başlamışlardır. Kiralama yapmadan önce mutlaka benzinli ve dizel araçların arasındaki kiralama  farkının ve gidilecek olan yolun hesaplanması gerekmektedir. Kısa ve az yapılan yol için bazen dizel araç kiralamanın pek bir anlamı yoktur. Adana Cande Rent a Car olarak faaliyet gösteren firmamız, filosunda bulunan dizel  değişik marka ve modeldeki manüel veya otomatik araçlarla yıllardır size hizmet vermeye devam etmektedir. Kiralamak istediğiniz aracı web sitemiz www.canderentacar.com adresimizden veya iletişim kısmınızdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz noktaya kadar aracınızı getirip teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sadece turizm yönünden değerlendirmek bu sektör için eksik kalmaktadır. Kamu , kurum ve kuruluşları , şirketler ve özel firmalar da  kiralama yolunu tercih etmektedirler. Kiralık araç ister kamu kuruluşu isterse özel sektör olsun maliyet , hukuki ve diğer yönlerden ekonomiktir ve daha az risk taşımaktadır. Kanu Kiralık Araç firması olarak hizmet gösteren firmamız da bu konu da yılların vermiş olduğu deneyimle Adana Hava limanı ve çevresinde kiralık araçlarını sunmaktadır. Hava limanı ve merkez ofislerimizden dilediğiniz kiralık aracınızı talep edebilirsiniz. Otogar ve hava limanı içi servislerimiz de ücretsiz olarak verilmektedir. Uzun zamanlı yapacak olduğunuz kiralamalar da , uygun fiyat seçeneklerinden yararlanmayı unutmayınız.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir