Blog

Adana Kurumsal Oto Kiralama

Adana Araç Kiralama olarak hizmet vermekte olan firmamız kiralama alan kişilerin hizmet eksikliği ve güven sorununu gidermek için kurumsal işleyişle faaliyet göstermektedir. Firmamızda araç kiralama bünyesinde çalışan her personel yıllardır kurumsal hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamızda hizmet eksikliği olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bunların dışında kiralama yaptığınız anda firmamız size araçla ilgili her türlü güvenliği sağlamaktadır. Kiralama süresi içinde oluşabilecek olan her türlü probleme olanak tanımamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetin oto kiralama sektöründe en iyi hizmet veren firmalardan olduğumuzu iddia etmekteyiz.

 

Adana Rent A Car sektörü içinde her zaman araçlarını yeni modelleriyle yenileyen, teknolojinin ürünlerinden yararlanan, yeni model araç filosuna sahip olan bir firma olarak tanınmaktayız. Firmamızdan hizmet alan kişilerin kötü veya eski araçla karşılaşma gibi bir durumu söz konusu bile değildir. Araçlarımız sizlere her türlü hizmeti güvenli ve konforlu bir şekilde sağlamaktadır. Kendi aracınız gibi rahat olmak adına her türlü donanımı içermektedir. Firmamızın kurumsal ölçülerdeki filosundan, kiralama hizmetleri ve sözleşmelerinde olan detaylara kadar çok farklı bir kiralama yaşayacağınıza eminiz. Firmamız sizlere göstermiş olduğu bütün hizmetleri yasalara uygun olarak sunmaktadır.

Araç kiralamadan faydalanan bireyler için en önemli sorunlardan bir tanesi de maddi hasarlı kazalarda ödeme konusudur.Eğer bu konuda uyuşturucu veya alkol kullanımı etkisi altında değilseniz aracın zararını kasko şirketimiz karşılamaktadır.

Adana Oto Kiralama da Sorumluluklar

 

Bizler için en önemli olan nokta müşterilerimizin güven içinde yapmış oldukları seyahattir. Müşterilerimiz sadece aracı kiraladıkları süre içerisinde kendilerinden kaynaklı meydana gelebilecek olan olumsuz durumlardan sorumludur. Örneğin ; araçta uyuşturucu veya patlayıcı madde taşıyan müşterimizin firmamızla hiçbir bağlantısı olmayıp firmamızın vizyonu şeklinde kamuoyuna önceden bildirilmiştir. Bu tür illegal olan olaylardan araca el koyulması gibi durumlarda tüm dahil olan zararlar kiralayan müşteriye aittir.

Bu gibi oluşabilecek bütün sorunlar için şirketimiz kurumsal işleyişiyle çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmektedir. Sizlerin konforlu ve sorunsuz araç kiralaması yapmanız bizim açımızdan oldukça önemlidir. Sizlerde Kanu Rent a Car firmamızla alakalı herhangi bir bilgi almayı istediğiniz zaman bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir